İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SAMSUN
Samsun Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İl Müdürü

Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürü: Erkan KOPARMAL

eKOPARMAL1972 yılında Artvin ili Arhavi ilçesinde doğdu İlk Orta ve Lise öğrenimini Arhavi ilçesinde bitirdikten sonra Trabzon K.T.Ü Jeoloji Mühendisliği Bölümünü 1996 yılında bitirdi. 1997 - 2001 yılları arasında Şanlıurfa ili Suruç ilçesinde Öğretmenlik yapmış olup 2001 yılında Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Artvin Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Jeololji Mühendisi olarak atandı 2003 - 2009 yılları arası Artvin Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde İmar Afet Şube Müdür V. olarak yapmış olup yine Bayındırlık ve İskan Bakanlığının açmış olduğu görevde yükselme sınavı sonucunda 2009 yılında Samsun Bayındırlık ve İskan Müdürlüğüne İmar Afet Şube Müdürü olarak atandı. 18 Haziran 2010 tarihinde ise Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı. 1 Şubat 2016 tarihinden itibaren Mayıs 2017 tarihine kadar Planlama ve Zarar Azaltma Dairesi’nde Daire Başkanı olarak görev yaptı.  Halen İl Afet ve Acil Durum Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Erkan KOPARMAL evli olup Betül Nuriye ve Murathan adında 2 çocuk sahibidir.

  • Şanlıurfa İli Suruç İlçesi Güne Bakan Köyü Öğretmen (4 yıl)
  • Mülga Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Artvin Bayındırlık İskan İl Müdürlüğü İmar Afet Şube Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisi (2 yıl)
  • Mülga Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Artvin Bayındırlık İskan İl Müdürlüğü İmar Afet Şube Müdürlüğü Şube Müdür V. (6 yıl)
  • Mülga Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Samsun Bayındırlık İskan İl Müdürlüğü İmar Afet Şube Müdürlüğü Şube Müdürü (18 ay)
  • Samsun Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İl Afet ve Acil Durum Müdürü (6 yıl)
  • Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Planlama ve Zarar Azaltma Dairesi Başkan V. (6 ay)
  • Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Planlama ve Zarar Azaltma Dairesi Başkanı
  • Samsun Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İl Afet ve Acil Durum Müdürü