İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SAMSUN
Samsun Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

AFAD Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN ve Beraberindeki Heyet Sayın Valimizi Makamında ziyaret etti. 09 Şubat 2017

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN, Bilgi Sistemleri ve Haberleşme Daire Başkanı İrfan KESKİN ve Planlama ve Zarar Azaltma Daire Başkanı Erkan KOPARMAL, 09.02.2017 Perşembe günü saat 11.00'de Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
 
        Ziyarette, Samsun'da olmaktan ve Sayın Valimizi ziyaret etmekten mutlu olduğunu ifade eden Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN, kabullerinden dolayı Sayın Valimize çok teşekkür etti.
 
        Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN’e, Bilgi Sistemleri ve  Daire Başkanı İrfan KESKİN'e ve Planlama ve Zarar Azaltma Daire Başkanı Erkan KOPARMAL'a  teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 
 
        Ziyaretin sonunda Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN, ziyaretin anısına Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e plaket takdim etti. Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ise Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkan Yardımcısı Hamza TAŞDELEN’e Lale işlemeli el emeği bir tablo hediye etti.
 
        Ziyarette Samsun Afet ve Acil Durum Müdür Vekili Yusuf AYSU'da hazır bulundu.